Ads 468x60px

27 Haziran 2012 Çarşamba

Aslan Dövme Modelleri ve Anlamı

Aslan düşünün ve anında tüm görkeminde ormanın kralı bir görüntü almak. Aslan dövmeler, Afrika ve Doğu Avrupa kültüründe oldukça yaygındır. Aslan dövmeler genellikle dolayısıyla ideal üst kol ve sırt imzaladılar bir büyük ölçekte yapılır. Basit bir aslan ile ilgili dövme için birkaç anahtar varyasyonları vardır; bunu Leo şeklinde, vahşice kükreyen, sakin bir duruş vahşi bir hayvan olabilir - Burç ve ortaçağ tarzı dövmelerde. Onların sembolizm kültürden kültüre değişir; aslan dövmeleri güç, cesaret, güç, royalti, yetki ve gaddarlığı sembolize ediyor. Simya, kırmızı aslan erkeklik ve egemenliğini temsil eder. Yeşil bir aslan başlangıçlar ve kadınsı özellikleri temsil eder. Simya ışığında bir araya dövmeli iki aslan erkek ve kadın arasında bir uyum ilişkiyi temsil eder. Budistler onların efendisi Buda daha yüksek bir manevi güç, onların kabarma enerji ve altın auralar onun bilgelik için bir aslan göre kanaatindeyim. Ayrıca Buda hikmet ve tutarlılık gösteren bir aslan oturmuş inanılıyordu.

Eski Mısır kültüründe, aslan kendi tanrıçası Sekhmet'in biri şeklinde güneşin acımasız ısı temsil, o kötülüğü yok etmek ve iyi korunması için sorumlu oldu.

Eski Yunan'da, aslanlar tanrı ve tanrıçaların savaş arabaları çekmek inanılan; dolayısıyla aslan dövmeleri koruma ve veliler temsil etti. Aslan aşık olduğunu pek çok tanrı ve tanrıçalar ile ilişkili olduğu gibi bu kültürün Lion in dövmeler de dizginsiz, erkeksi aşkı temsil eder.

Zodyak burçları, aslan Leo temsil eder; bu şiddet, kontrol, maceracı, enerji ve coşku ile atfedilir.

Çin aslan dövmeleri güç, kuvvet, denge, şans ve kadın bilgelik temsil eder.

İngiltere'de, aslanlar öznitelikleri gibi kendi aslan temsil İngilizce egemen amblemi vardır.

Sıra Hıristiyanlık'ta yapılan Lion referans vardır.Aslan tasarımları ile mürekkep kendilerini İnsanlar gurur dolu ve genellikle görülebilir yerlerde bunları yapmak. Onlar kaldırmak imkansız neredeyse yanında, çok zor gibi cildinize bir dövme kalıcı mürekkep önce dikkatle düşünmeyi unutmayın, bu para, ağrı ve zaman çok pahalıya mal olur. Aslanlar kendi doğal ortamlarında çekilmiş veya kırılganlık ve güç arasındaki dengeyi temsil eden bazı çiçekler gibi diğer dövmeler ile dengeli olabilir.

Lions çeşitli sembolizm var ve mümkün mürekkep tasvir etmeyi ne bağlı olabilir. Sadece görkemli ve kraliyet hissetmek için bir aslan dövme istiyorsanız bile, hiçbir zarar yoktur. Bu şablonlar, ya da küçük yavrularını gibi imzaladılar edilebilir ya da onların bütün görkemi içinde hazırlanabilir. Genellikle, büyük ölçekte bu çoğunlukla bazı arka plan var ve büyük bir yüz sadece sessizce bakıyordu ya da vahşice kükreyen ya.

21 Haziran 2012 Perşembe

Biomekanik Dövme - biomechanical tattoo modelleri

Peki, size bir aşiret biyomekanik dövme istediğiniz karar verdik? Mürekkep Bu tip çok benzersiz böylece ilk araştırma yapmak emin olun! Sadece web üzerinde kabile sanat dövmeler için bir arama yapabilirsiniz, ancak en iyi bahis bir fiyat için sanat hizmetleri sunuyoruz aşiret dövme web sitelerine bir göz olurdu. Burada aşiret mürekkep dünyada uzmanlığa sahiptir ve bunu bir giyilebilir hikaye olur böylece parça özelleştirmek mümkün olacak birini bulacağınızdan emin olabilirsiniz sanatçıların çeşitli bulacaksınız.

Sizin odak keskin ve sanat, nihai çalışma olacak daha fazla algılanır ve kabile sanat belirli web sitelerini keşfetmek için biraz zaman alabilir, ama daha görüyorum. Yeni stiller zevkinize olur böylece görme yorumlayabilir yetenekli sanatçılarla birlikte, her zaman güncellendi ve tüm hakkında budur değil edilir?

Sanatçı veya istemciler üzerinde çalışıyor sanatçı gösteren olanlar tarafından bizzat çizilmiş sanat net görüntüler sunan web siteleri için bak. Bu bir çalışma ortamı görünümü ve nasıl sanatçı faaliyet sunuyor. Genellikle müşteriler veya salon kendisini bağımsız bir gözden geçirme yorum olacaktır. Ayrıca, dövme sanatçıları ve işlerini vurgulayarak diğer olaylar bağlantılar olabilir.
Sitenin bir blog sunuyor ise, okumak. Bazen size sunulan farklı stilleri, mevcut renkler ya da "vibe" salonu vardır ne tür olası sorulara cevap bulacaksınız. Bu tasarımların türleri geçmişi paylaşıyor mu ve kaç tasarımlar sunuyor? Hijyen ile ilgili ifadeler, yeni inkpots ve her müşteri için iğne aramak için unutmak ve ekipmanları sterilize edip etmeyin.

17 Haziran 2012 Pazar

Lazerle dövme sildirme nasıl yapılır?

Birçok insan hayatlarının dersler üzerinde bir veya birden fazla dövme vardır. Onları özel bir olayı anmak almak bazı kayıp bir sevilen bir anma töreni veya bir ilişkinin başlangıcı kutlamak. Ancak, bazen bir dövme kötü bir fikir olmak biter. Eğer düşündüğüm gibi Belki ilişkiyi kaydırmak vermedi. Nedeni ne olursa olsun, birçok kişi belirli bir dövme alma pişman. O zaman geldiğinde, iki seçenek vardır. Ya hep bazen ama bir seçenek değil, ya da dövme kaldırıldı alabilirsiniz başka bir dövme ile dövme kapsayabilir. Biz ikinci seçeneği bakmak ve bir dövme kaldırıldı almanın bir yöntemi almaya gidiyoruz.Lazerle dövme sildirme nasıl çalışır?
Lazer ile dövme çıkarma cildin üst katmanları üzerinden geçmek ve dövme tarafından emilir bu zararsız ışık patlamaları üreten Q-anahtarlı lazerler, kullanımı kullanır. Işık dövme tarafından absorbe edildiğinde, daha sonra vücudun bağışıklık sistemi tarafından kapılırlar küçük parçalar halinde dövme parçaları pigmenttir. Lazerler dövme sadece pigmentasyon hedef için özel olarak tasarlanmış, böylece vücudunuzun sürecinde zarar vermez.

Lazerle dövme sildirme ne kadar iyi?
Sağlıklı bir yaşam tarzı daha iyi lazer sonuçlar üretebilir gibi sonuçlar, farklı insanlar için farklı olacaktır. Lazer tedavileri tamamen bir dövme silmek olmayabilir, ama önemli bir dövme renkleri azaltabilir. Bazı durumlarda ve adaylar da yara izi artık hiçbir kesi yapılmış olsa bile bırakılabilir. Daha fazla tedavi gereklidir, yara izi daha muhtemel meydana etmektir. Ayrıca, lazer kaldırma tenli ve bu silah gibi yüzeysel yerlerde dövme olan en iyi çalışır.

Dezavantajları
Lazer dövme çıkarma, ilk etapta dövme daha belki de daha acı çok acı verici olabilir. Ayrıca 2-4 tedaviler yerine sadece basit bir tedavi gerektirir, ve bu çok pahalı bir işlemdir.

Avantajları
Kuşkusuz, lazer kaldırılması suretiyle uzak bir dövme kurtulmak için en etkili, kolay ve güvenli bir yoldur. Lazer kaldırma non-invaziv ve tedaviden enfeksiyona yakalanma çok ince riski vardır. Cerrahi gerektiren tedavilerde çok daha invaziv olan yaklaşık olarak uygun değildir ve enfeksiyon riski çok daha yüksek olabilir. Eğer bir dövme kurtulmak istiyorsanız, lazer çıkarılması en iyi seçenektir.

13 Haziran 2012 Çarşamba

Erkekler için 8 dövme modelleri fikirleri

Dövme modern dünyanın en son çılgınlığı haline gelmiştir, bu moda, kendini ifade etme veya felsefi nedenlerden olabilir, herkes kendi vücut tek eklemek istediğiniz gibi görünüyor. Ama ne bir kişi üzerinde iyi görünüyor en dövmeler özel toplumsal cinsiyet haline gelmiştir de, diğer yandan iyi görünebilir bu gerekli de değil. Erkekler özellikle çok erkek dövmeler için özel catering bazı yaratıcı fikirler aşağıda verilmiş, dövmeleri için eşsiz ve yaratıcı fikirler can atıyorum.
1. Alev Dövmeleri - Cesur, renkli ve anlamlı. Bir alev dönüşüm, tutku, yıkım ve enerji gibi çeşitli anlamlara gelebilir. Yangın da oldukça sembolik olabilir; ritüeller ve dini törenlerde yangınları ile ilişkili duman Rabbine dua almak için düşünüldü. Mumlar ve meşaleler şeklinde alevi sıra umut ve nöbeti temsil edebilir. Yangın ayrıca saldırganlık ve yıkım gücü anlamında kabul edilebilir. Eğer alev dövme eklemek daha fazla renk, daha çarpıcı ve sanatsal olmasını görünecektir.

2. Deniz Yıldızı Dövmesi - İlk yalnız denizciler ile ilişkili, şimdi bunu daha tatmin edici görünmesi için yıldıza çok daha basit tasarımlar ekleyebilirsiniz. Siyah, kırmızı, mavi ve gri İpuçları buna eklenebilir. Bu ön kol ya da bilek üzerine dövmeli olabilir. Onların kültürünün bir parçası gibi hissediyorum ya da sadece onları taklit etmek isterseniz denizciler, yaban yollar ile ilişkili görünmektedir, bu ideal bir dövme olurdu. Çok büyük veya küçük olabilir ve iyi bölümü, bu ve diğer dövmeler ek olarak tek başına iyi bakmak gibi olacak olduğunu.

3. Kalp Dövmesi - Bu, diğer yarısı için sonsuz sadakat ve sevgi nihai sembolüdür. Bu sadece kendinizi ama ona ne kadar sadık herkes sadece göstermek için bir acı dövme işlemi geçerek çizgi koymak isteyen ne kadar gösterir. Mevcut pek çok yazı var, hissediyorum biri onu en iyi temsil seçin.

4. Scripts Dövme - Bunlar en anlamlı olduğunu düşünüyorum ayetleri gibi eşsizdir mutlaka diğer kişiye aynı anlam ifade etmez, bunun dolayısıyla daha az şansı kopyalanıyor. Ünlü bir kişi ya da dini bir kitaptan bir ayet bir alıntı olsun, mürekkep için serin bir yoludur.

5.. Zombi Dikişleri Bilek Tattoos - görünümünü tamamlamak için hastalıklı yeşil ipuçları ile iyi yapılırsa bu ürkütücü değil ama iyi bir mizah duygusu tasvir, onlar oldukça gerçek bakabilirsiniz.
6. Celtic Cross Tattoos - Sadece dindar için değildir, onlar da çok korkak ve erkeksi görünüyor.

7. Comic Book Inspired Kol Dövmeleri - Eski moda bir çizgi roman tarzı sanat kollu dövmeler gerçekten harika görünüyor. Onlar renkli ve mutlaka görünür eğer insanlara kötü bir izlenim vermez.

8. Barkod Dövme - Çok özgün, genellikle ense üzerine dövmeli.

8 Haziran 2012 Cuma

Dövme uzmanlarından 5 önemli uyarı.

Tattoo bu sanatı takdir edilmiş olmasına rağmen, gençler ve son on yıl içinde genç erişkinlerde bir çılgınlık haline geldi ve şimdi yüzyıllar boyunca farklı kültürlere ait insanlar tarafından sported var. Uzun yıllar boyunca, dövmeler ağırlıklı muhteşem tasarımlar yaratarak dövme sanatçıları da Amerika'da popüler oldu uzun zaman önce vardı, dünya limanlarında gitti denizciler tarafından sported, tüccar deniz görüldü.

Ancak, dövmesi seçerek ve onları cildinize imzaladılar sahip gelince, dövme meraklıları farkında olması gerektiğini dövme tasarım uzmanlarından beş uyarılar vardır.

Tattoo tasarımcının tasarımı ve itibar kalitesini kontrol - dövme sanatçısı, yetenekli ve tecrübeli olduğunu ve modası geçmiş desenler veya eski mürekkep kullanmak değildir emin olun. Orada kalitesi çok düşük olan bazı tasarımları olacak ve görüntü hatta bazen cilt çok güzel bir tasarım üzerinde çirkin bir döküntü andıran, puslu olabilir. Bu tasarımlar genellikle daha ucuzdur, fakat unutmayın ki, bir dövme vücut üzerinde kalıcı bir işareti olduğunu ve kolay kaldırılamaz. Düşük kaliteli bir dövme insanların çoğu genellikle pişman sonunda.

Sizin dövme kullanılan kelimeleri veya satırları dikkat edin - Dikkatli olun ve size dövme tasarımında belirli kelimelerin veya öbeklerin koymak için karar en az 10 kez önce düşünmek. Insan büyüdükçe ve bazı kelimeleri veya deyimleri uygunsuz ve olgunlaşmamış olduğunu fark olarak Tutumlar genellikle değiştirin. Yani, herhangi bir kelime, deyim ya da gerçek kişiliği ya da toplum içinde bu duygularını rencide olabilecek bir şeyin parçası olmayan bir deyim içeren kaçınmalıdır. Bu isyankar bir genç olması ve bir deyim olarak beden, küfür iftira veya faul dil koymak istediğiniz bir şey, ama bir yetişkin olarak ve profesyonel bir ortamda, sadece kabul edilemez.

Itina ile dövme için vücudunuzun bir parçası seçin - En tasarımcıları özel dövmeler için vücudun çeşitli yerlerine tavsiye, ama eller üst, veya boyunda, yüzünde ilk dövme tavsiye nadiren. Nedenle yüz ve boyun dövmeler durum böyle dövmeler izin verilmeyen bir iş profili olarak, kapsayan gerektiriyorsa örtbas etmek çok zor olmasıdır.

Tattoo sanatçısı dövme tamamen iyileşene önce dövme ve cilt bakımı için ilgili açık bilgiler sağlar emin olun - sizin dövme ve iyileşmesi ve kurtarmak için vücudunuzun yeterli zaman verin. Bunlar dövme yapıldıktan sonra ilk hafta kullanmak üzere bir antibiyotik krem ​​tavsiye yanı sıra enfeksiyon temizlemek ve önlemek tutmak için günde beş defa yıkama bulunuyor. Ayrıca güneş dışarı tutmak tavsiye gerektiğini ve bir nemlendirici kurumasını cilt önlemek için ilk hafta sonra kullanılmak üzere.

Bu mürekkeplenmiş almadan önce dövme sanatçısı ile cildinizi koşulları tartışın - son derece hassas bir cilde sahip insanlar dövmeler kaçınarak düşünebilirsiniz. Onlar sedef, veya kolayca yara varsa, bunlar çünkü alan çirkin ve daha enfeksiyonlara yatkın hale keloid yara izlerinin olasılığının dövmeler kaçınmalısınız. Bazı insanlar bir doğum lekesi kapsayacak bir dövme iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum, ama bir dermatolog ilk kontrol ve tavsiye değilse, bunu yapmayın.

Bir dövme kişinin büyük bir ifade olabilir, ama tecrübesiz bir dövme sanatçısı bir ucuz dövme sahip olmanın artılarını ve eksilerini anlamadan bitince; gerçek bir felaket olabilir. Kalp dövme tasarımcı uzmanlar, bu beş uyarıları alın ve sonsuza kadar yaşatmak olacaktır bir dövme var.

6 Haziran 2012 Çarşamba

Tribal dövme modelleri ve anlamı

Yüzyıllar boyunca, dövmeler grup, aile içinde üyelik sembolize, ama birkaç yıl için, dövmeler daha popüler hale gelmiştir. Pek çok kişi dünya çapında fazla otuz milyon insan kendini yaralama bu tür ibraz neden onları dekoratif amaçlı, bu yüzden anlamak zorundayız sadece olması mümkündür. Bir dövme bugün seçim sahibinin ruh hakkında bir şeyler söyleyebilir, bazıları bir dövme ruhu için grafiti olduğuna inanıyoruz ... Biz dövme önemi ve rolü hakkında pek çok şaşırtıcı öyküler bulacaksınız: çok sayıda denizci bir dövme denizde boğulma ihtimaline karşı bir tılsım olduğuna inanıyoruz. Kızılderili dövmeler savaşta onları korumalı inanılır ve bazı Birmanya insanların kalp üzerinde bir dövme mermi durdurabilir ki bugün bile düşünüyorum.

Kabile dövmeler tarihinin gerçek bir çiçek dürbünü, dövmeler popüler Dünya'nın her yerinde özel ve pek çok kez şaşırtıcı geçmişi, önemi, gelenek ve gerçekleştirilmesi tekniği vardır. Ama hemen hemen her yerde, dövmeler birkaç yüz yıl önce ortaya çıktı.

Kelime dövme kökenli yeri, aşiret dövme Tahiti olduğu bin yıl için mükemmellik ulaşıldı. İşte dövme uygulamaları en acı vardır, ama sanatsal çaba yüksek seviyesine ulaşmıştır. Samoa sakinleri hala geleneksel vücut takımdan ayrıntılı geometrik tasarım Tanrı nitelikleri saygı göstermek için yol olduğuna inanıyoruz, diğerleri için erkekliğe geçiş ritüeli olduğunu.


Eski Maori savaşçıları her savaş öncesi kömür ile yüzlerini boya dövmeler kendi geleneği başladı. Sonra o "moko" olarak nitelendirdiği tasarım kalıcı yapmaya başladı. "Moko" olmayan bir adam "papatea" (düz yüz) idi ve bir serseri olarak kabul edildi ki bunu dedi.

Celtic dövmeler en çekici tasarım seçenekleri biridir. Tasarım İrlanda, İskoçya ve İngiltere'den antik sanat geliyor. Onlar Celtic tarih kadar eskidir. Dövmeler rütbe veya kastı gösteren, bazıları beşinci yüzyılda boyalı resimler savaşçılar tüm vücut üzerinde dövmeler olan temsil etmektedir. Daha sonra onlar sadece doğurganlık için dekorasyon ya da temyiz de dindarlığı sembolleri idi.

Celtic dövmeler gerçek şeyler çoğaltmıyorsanız, bir döngüsünü tamamlamak için iç içe kıvrımlı hatları yapılmıştır. Hemen hemen bütün Kelt dövme tasarımları karmaşıktır, ona ne sonu ne de başlangıcı vardır. Birçok karmaşık desenler da var ... Celtic hayvan tasarımları sonsuz, ama bazı kablolar ayak, baş, kuyruk veya feshetmek var. Birçok tasarım zoomorfik öğeleri veya spiraller sunuyoruz.

Japon mafya - Dövmeler de büyük ölçüde Yazuka bir işareti olarak kabul edilir. Tam bir vücut dövme yapılması yıllar sürer ve maliyeti yaklaşık $ 50.000 olabilir; dövme karmaşık renkli tasarımı efsanevi güç ve sadece bazı özel ustaların sanat gibi mucizevi bir iş başarabilirsiniz var gibi görünüyor.

Çin'de dövmeler 2500 yıllık tasarımları ile yapılır, ve fantastik hayvanlar çeşitli temsil: balık, geyik, zulmetmek. Kişisel koruma ve asil amblemleri gibi Orada yapılır. Kendi omurga aşağı Sibirya kabilesi hala mürekkep semboller sırt ağrısı tedavisi için.

Rusya'da, dövme geleneği çok eski değildir: onlar mahkumların 'gizli dil idi. Stalin'in gulags, dövme bir protesto biçimi vardı; günümüzde sadece süslü bir aksesuardır.

Borneo dövmeler zarar ve hastalık savuşturmak bir ulaşmak için egzotik ve sert bir yerdir. Koruma gibi dövmeler "karanlığın kalbi" bazı güvenilirliğini kazanır.

Hawaii Norman Keith gibi, bazı ünlü dövmeci için ev sahipliği yapmaktadır. O, "modern dövme devrimin büyük bir güç vermek için." İyi bilinir O daha çok Japon tarzı, birleşik, özel tasarım doğru Amerikan dövme hareket başladı. Ayrıca sanatsal saygınlığı artan ışığa yeraltı onları getirerek, tattooists durumu değiştirdi.

Lawrence Island Asya Eskimo kabilesi, kesinlikle, bu gezegendeki son en otantik dövmeler 100 geçmişte yaşadığı ve sahip olabilir.
Hatta görüntüleri resimleri anlatılan aile öyküsü vardır Queen Charlotte Adaları, içinde muhteşem kabile dövmeler bulabilirsiniz. Ellerde Hayvanlar 'tasarımları aile ismi anons ediyoruz.

Mackenzie Delta yanaklarda veya omuzlarında küçük haçlar alınan balinaların bir çetelesini tutuyor. Netsilik kadın Afterworld başvurmadan kazanmak için dövme vardı.

Kuzey Kalinga yılında (Filipinler) kabilesi bölgenin en süslü insanlar, onların vücut sanatı bir kez daha yeniden dirilen.

Şimdi ABD'de aşiret dövme geleneği görelim. 18. yüzyıldan beri, tüccar gemiciler Güney Denizlerde sefer dönen aşiret cilt sanatı satın aldı. İngiliz aristokrasisinin üyeleri geleneksel olarak denize aldı ve (gizlice gizli) dövmeler ile iade Çünkü bazı batılı dövmeci iskele yakınında bir atölye kurdu. Dövmeler üst sınıflar için exotica olur. Daha sonra liman kenti dövmeci mürekkep suçlular, fiefs ve fahişelerden başladı ve dövme lowlifes bir işareti oldu. Bu dövme yeraltı kaldı yüz binlerce yıl için neden yoludur. Dövmeci bir kanun kaçağı olarak kabul edildi ve dövme sayısız korkularından doğan zulüm ve yasaklar tarafından hapsedildi.

Şimdi dövmeler saniyede 125 azabı yeteneğine sahip modern ve güvenli cihazlar kullanılarak yapılır. Tasarımlar en muhteşem reklam araçlarını kullanarak dünya çapında sunulmaktadır.

2 Haziran 2012 Cumartesi

Dövme modelleri ve anlamları

Dövme Neolitik kez yüzyıllar boyunca uzanıyordu var. Dövmeler farklı bireyler için çok farklı şeyler olarak hizmet verebilir, insanlar, yerler veya şeyler doğru manevi bağlılığın ve sevginin sembolü birkaç isim. Bugün Dövmeler her zamankinden daha popüler ve en sık kendini ifade basit bir formu olarak kullanılmaktadır. Eğer anlam ve sizin için uygun bir görüntü ne olabileceğini merak ile farklı dövme fikirleri hakkında düşünüyorsanız, bu yazı size yardımcı olacak ek fikirler ve fikir verecektir çünkü okumaya devam edin. Bu mürekkep kalıcı olduğunu kimsenin newsflash olduğunu. Kaldırma pahalı ve acı vericidir. Bu nedenle, siz ya da çok uzun bir süre için sizin için önemli olacak bir şey temsil eden bir görüntü seçmek için en iyisidir. Seçtiğiniz görüntü bazı şekilde temel ilgi, inanç ya da yaşam tutkularını temsil etmelidir. Aşağıda anlam ve genel olarak insanların vücut için uzun vadeli, sürdürülebilir Görüntülenmesine bulduk bazı yaygın görüntü temalar ile farklı mürekkep fikirler bulacaksınız:

- Tribal: kabile dövmeler erkekler tarafından talep edilen en sık dövmesi vardır. Tribal dövme özelleştirilmiş ve tasarım seçenekleri sınırsızdır edilebilir. Tribal tasarımları en yaygın siyah mürekkep yapılır ve anlamları çeşitli sembolize ediyor. Geçit, ruhsal, evlilik ve bereket Hakları bütün kabile dövmeler ile ilgili olabilir.- Cross: Çapraz dövmeler yaygındır ve anlamı ile dövme fikirlerin başka bir kova temsil eder. Çapraz dövmeler genellikle dindarlığı bazı tipini temsil etmektedir.


- Dragon:
Ejderhalar çoğunlukla gizem, güç, ve bazen kötü temsil eder. Ejderhalar genellikle korkulan ve ortak dövme görüntülerdir edilir.


- Kelebek: Beklendiği gibi, kelebek dövmeleri en çok kadınlar üzerinde bulunur. Bir kelebek dövmesi anlamı gibi kadınlık, mutluluk ve özgürlük gibi çeşitli şeyleri temsil edebilir.


- Peri:
sihir ve hayali yaratıklar için olabilir o sizin için bir peri dövme sizin için uygun anlamı ile birçok dövme fikirlerden biri olabilir. Beyler, dikkatli olun. Bacağınızı bu biri için bir miktar ısı almaya hazır olun. Bazen perileri her zaman dileklerini yapmazlar!


- Japon dövmesi: Kanji dövme Çin görüntüleri ve daha popüler hale geliyor. Bu görüntüler her şeyi temsil edebilir ve onu görmek çoğu insan bunun anlamını biliyorum asla!

- Gül: Gül dövmeleri genellikle kadınlar üzerinde bulunan ve bu tutku, şehvet, ve güzellik gibi çeşitli şeyleri anlamına gelebilir.


- Crown: Taç dövmeleri popüler ve kişinin yaşam gibi uygun ve akıllıca kullanan güç kontrol temsil eder.


- Güneş: Güneş, çünkü temsil edebilecek şeyler çok çeşitli anlamı ile birçok dövme fikirlerden biridir. Güneş sıkça yaşam ve ölüm sembolü olarak kullanılır. Güneş de bile güç, cesaret, kuvvet, ve yeniden doğuşun temsil edebilir.Yukarıda ortak dövme temalar sizin için kullanılabilir dövme fikirlerin sonsuz havuzu sadece bir leke temsil eder. Sizin dövme özelleştirmek için Seçenekler'i anlamıyla sonsuzdur. Seni düşünmek Eğer bir bir dövme ve anlamı olan dövme fikirler arıyoruz, ben bu makale yararlı bulduğunuzu umuyoruz.